Continental та Michelin продають російські підприємства

Continental та Michelin продають російські підприємстваУ світлі війни, що триває в Україні і Continental, і Michelin оголосили про продаж різних частин свого шинного виробництва в росії.


Continental продала свій завод у Калузі у росії компанії S8 Capital; завод використовувався для шин для легкових автомобілів. В даний час виробник шин відмовився від більшої частини своєї діяльності в країні в рамках «контрольованого звільнення з російського ринку». У продаж також включено дистриб'юторське представництво у москві, що належить групі Tyres. Угода вже схвалена відповідними органами.
Компанія Michelin також оголосила, що після припинення виробничої діяльності в росії 15 березня 2022 вона підписала угоду про продаж двох своїх місцевих компаній, Michelin russia Tire Manufacturing Company і Camso CIS, компанії Power International Tyres, одному з основних виробників шин в росії. 


Угода була схвалена місцевою владою і, як очікується, дозволить зберегти 250 робочих місць, переважно в Давидовому під москвою.
додано 02.06.23

Якщо вам сподобався цей матеріал, поділіться ним із вашими друзями

Зворотній дзвінок
Готово
Закрити
Закрити
Кошик
Закрити
Оформити замовлення
Продовжити покупки
Авторизація
Реєстрація
Ваш e-mail*
Ваш пароль*
Підтвердження пароля*
Назва підприємства
Контактний телефон
Зареєструватися
Відновити пароль
OK
Закрити